NEMOKAMAS BALDŲ VEŽIMAS PER LIETUVĄ
GERIAUSIOS KAINOS GARANTIJA
365 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
Lietuvių
Meniu
Galingas elektrinis paspirtukas HX X8 10'' 350W

Galingas elektrinis paspirtukas HX X8 10'' 350W

Special Price 549,00 € Įprasta kaina 799,00 €
Numatomas pristatymo laikas: 1-7 dienos
Kiekis
- +

Pateikite užsakymą telefonu +370 66511536

Nemokamas pristatymas Prekė Lietuvos sandėlyje GREITAS PRISTATYMAS
Savybės
Prekės aprašymas
Daugiau informacijos
Vairavimo sritis 45km
Didžiausias greitis 25km/h
Apkrova 100kg
Įkrovimo laikas 5h
Įkroviklis DC42V/2A
Variklio galia 350W
Baterijos talpa 12,8Ah
Rato skersmuo 10''
Ekranas LED
Pakilimo kampas 15°
Svoris 17kg
Matmenys (surinkta) 1083x401x460mm
Matmenys (atviras) 1083x401x1186mm
Numatomas pristatymo laikas 1-7 dienos

Elektrinis paspirtukas Hx X8 tinka žmonėms, kurie nori patogios, lengvos, kompaktiškos, galingos ir patvarios transporto priemonės.

Didelis Hx X8 privalumas – aukšti 10 colių ratai, užtikrinantys saugesnį ir patogesnį vairavimą, padedantys įveikti kliūtis ar kelkraščius. Jis pagamintas iš aukštos kokybės komponentų.

Elektrinis paspirtukas Hx X8 turi tvirtą ir lengvą aliuminio rėmą, galingą 350W elektros variklį, pėdą, diską ir elektros variklio stabdį. Lengvas aliuminio rėmas leidžia lengvai pakelti ar neštis, kai reikia (pavyzdžiui, lipant laiptais).

Dėl specialaus rašto pneumatinės padangos yra saugios net lietingu oru – konkuruojantys elektriniai paspirtukai turi 8,5 colio kietos gumos padangas be kamerų, kurios yra labai pavojingos.

X8 turi pastovaus greičio palaikymo sistemą (3 greičiai) ir LED ekraną vairo centre. LED ekranas rodo akumuliatoriaus būseną arba įkrovą, ekranas leidžia keisti greitį tarp trijų skirtingų greičių ir matyti važiavimo greitį. Vienas iš nedaugelio elektrinių paspirtukų rinkoje, X8 elektrinis paspirtukas turi nuimamas baterijas, kurias taip pat galima įkrauti stalo viduje. Papildomas akumuliatoriaus pranašumas yra tai, kad jis yra po elektriniu žingsniu standartiniame paspirtuke, tačiau X8 turi akumuliatorių, pritvirtintą prie vairo, todėl jis yra atsparesnis atšiaurioms oro sąlygoms.

Hx X8 yra žinomas dėl savo kokybės ir galimybių ir yra tikras pasirinkimas visiems, besidomintiems veisimu. Hx X8 įrengta paprasta, bet patikima vieno etapo sulankstymo sistema, kuri leidžia greitai, patogiai ir lengvai surinkti bei laikyti.

Hx X8 turi galingą integruotą šviesos diodą, kuris palengvina saugų vairavimą tamsoje. Galinis šviesos diodas veikia tuo pačiu metu kaip ir pirmasis.

Vienu įkrovimu paspirtukas gali nuvažiuoti iki 45 km, o akumuliatoriaus įkrovimas gali užtrukti iki 5 valandų.