NEMOKAMAS BALDŲ VEŽIMAS PER LIETUVĄ
GERIAUSIOS KAINOS GARANTIJA
365 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
Lietuvių
Meniu

Pristatymo laikas ir transportavimas

Kiekviena prekė turi skirtingą pristatymo laiką, kurį rasite prekės aprašyme. Esant galimybei sutrumpinsime pristatymo laiką. Dažniausiai baldus pristatome laiku.

 

  • Visi baldų užsakymai visoje Lietuvoje pristatomi nemokamai į namus. (į vietas, pasiekiamas Pood24.lt furgonu).
  • Dauguma mūsų minkštų baldų (kampinės sofos, kontinentinės lovos) pristatomi 2-4 dalimis. Korpusiniai baldai pristatomi išmontuoti ir supakuoti į pakuotes. Prie baldų pridedama surinkimo instrukcija.

 

Mes jums paskambinsime likus dienai iki pristatymo ir informuosime apie tikslų atvykimo laiką.

 

Dėl nedidelio užsakymų skaičiaus  pristatymo laikas gali būti ilgesnis nei tikėtasi. Baldai bus pristatyti vos baigus maršrutą. Apie kiekvieno užsakymo pristatymą informuosime atskirai.

Užsakymo pristatymo pradžios laikas yra laikomas užsakymo patvirtinimo data. Taip pat būsite informuoti el. paštu arba telefonu, kad jūsų užsakymas patvirtintas.

Priimdami užsakymą, prašome patikrinti gautas prekes ir pasirašyti pristatymo dokumentus. Pastebėjus pakuotės pažeidimus, apie tai praneškite kurjeriui ir pridėkite pastabą prie pristatymo dokumentų. Jei po pristatymo pastebėjote kokių nors pažeidimų, susisiekite su mumis  atsiųskite laišką el.paštu info@Pood24.lt