NEMOKAMAS BALDŲ VEŽIMAS PER LIETUVĄ
GERIAUSIOS KAINOS GARANTIJA
365 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
Lietuvių
Meniu
Lova PARYS

Lova PARYS

227,00 €
Numatomas pristatymo laikas: Nuo 14 darbo dienų
Kiekis
- +

Pateikite užsakymą elektroniniu paštu: info@p24.lt

Nemokamas pristatymas GREITAS PRISTATYMAS
Savybės
Prekės aprašymas
Daugiau informacijos
Plotis 90 cm
Ilgis 195 cm
Aukštis 55 cm
Miegamosios zonos aukštis 45 cm
Miegamoji zona 80x190 cm
Su čiužiniu Taip
Patalynės dėžė Taip
Lovos pagrindas Taip
Numatomas pristatymo laikas Nuo 14 darbo dienų

Paryžiaus lova: aukštos kokybės paprastumas

Lova Parys yra paprastos konstrukcijos ir universalaus dizaino. Medinis karkasas su patogiu čiužiniu apipavidalintas minkštu apmušalu iš atsparaus nusidėvėjimui ir blukimui audinio, kuris tikrai puikiai tiks vaiko kambario dizainui. Dėl galimų apmušalų spalvų variantų jį galima lengvai suderinti su kitais baldais ir akcentais. Nors ir paprastos formos, jame yra kruopščiai išdirbtų detalių ir subtilių akcentų siuvant galvūgalį. Didelė miegamoji erdvė yra 80 x 190 cm dydžio, todėl vaikas gali lengvai užmigti. Formatą lengva pritaikyti labai mažose erdvėse.

Parys lova: pirma kiekvienam iš tėvų

Lova „Paryse“ yra pagrindinis pasirinkimas tėvams, kurie naktį prižiūri vaikus. Lovos čiužinys užpildytas Bonnell spyruoklėmis ir T25 putplasčio sluoksniu. Dėl šių medžiagų čiužinys yra optimaliai minkštas, elastingas ir stabilus po kūnu, gerai jį prilaiko, o tai yra būtina sveiko atsipalaidavusio stuburo sąlyga. Siekiant dar labiau padidinti šį komforto lygį, su patalyne suderinamas apmušalas po audiniu yra papildomas apmušalas po audiniu. Dar vienas privalumas – patalynės, skalbinių laikymas patalynės dėžės viduje, todėl dieną patogu palaikyti tvarką patalpoje. Patogus pakreipiamas keltuvas leidžia jį atidaryti, kad pasiektumėte patalynės saugyklą, o norint jį naudoti, reikia tiek mažai pastangų, kad vaikas galėtų juo naudotis saugiai.
Didelė, patogi lova yra būtina vaiko miegamajame. Jei norite, kad jūsų vaikas miegotų gerai, ramiai ir sveikai, Parys yra geriausias pasirinkimas! Ieškokite tinkamų čiužinių jūsų lovai.